Poptávka po zaměstnání

Jsme dynamická společnost s širokým rozsahem služeb a aktivit. Naši zaměstnanci, ať už jsou na cestách v kamionu nebo se starají o tisíce spotřebičů na našich skladech či sedí za počítačem v kancelářích, nikdy se v práci nenudí. Proč? Pracujeme v logistice, zde není žádný den stejný. Našich zaměstnanců si vážíme, hrají klíčovou roli na cestě k našim úspěchům a naplnění naší vize.  

Chcete se stát součástí našeho úspěšného týmu, pracovat v dynamické společnosti s moderním pracovním zázemím?

Prohlédněte si námi nabízené pozice a dejte o sobě vědět. Stačí vyplnit formulář níže a nahrát Váš strukturovaný životopis.   

*
*
*
* Povinné položky
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vyplněním tohoto online formuláře a případným nahráním či zasláním životopisu souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím dotazníku a životopisu společnosti HELICAR a.s.  Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. a jsou poskytovány dobrovolně. Tyto údaje poskytuji společnosti HELICAR a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Poskytnutí Vašich osobních údajů je čistě dobrovolné. Kdykoli budete moci požádat společnost HELICAR a.s. o smazání/zničení nebo o opravu osobních údajů.