Přeprava osobních vozidel

HELICAR a.s. zajišťuje mezinárodní a vnitrostátní přepravu osobních vozidel. V současné době disponujeme 100 nejmodernějšími specializovanými přepravníky renomovaných značek. Tato technika umožňuje přepravu aut na nejvyšší možné úrovni včetně přeprav sportovních a speciálních automobilů nebo také motocyklů.

Zakládáme si na profesionalitě a zkušenostech našich zaměstnanců. Naši řidiči jsou proto pravidelně proškolováni, aby splňovali vysoké nároky kladené na kvalitu služeb.

Nedílnou součástí kvalitního a profesionálního autotransportu je logistické centrum. Řízení přeprav a zákaznický servis obhospodařuje desítka profesionálů, kteří ke své práci využívají nejmodernější dostupnou techniku umožňující maximální efektivnost nabízených přepravních služeb. Analyzují, optimalizují a navrhují logistické toky tak, aby na konci procesu celého autotransportu stál spokojený zákazník.

Samozřejmou součástí našich přepravních služeb je pojištění celého nákladu kryjící škody, které mohou při přepravě osobních vozidel vzniknout.

Naše přepravní služby poskytujeme nejen na vnitrostátní a evropské úrovni. Ve spolupráci s našimi partnery jsme schopni zajistit přepravu i do států jako Turecko, Gruzie, Ázerbájdžán, Írán, Irák, Sýrie apod.